bannerbannerbanner

Masáže

Klasická relaxačná masáž

   Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu, aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť – jej cieľom je dodať harmóniu telu a mysli. Priaznivo vplýva na zmeny vyvolané prekonanými chorobami alebo fyzickou či psychickou námahou. Výsledkom preto nie je iba uvoľnenie a oddych, ale tiež posilnenie zdravia a zvýšená odolnosť organizmu.

   Masáž je vhodná nielen pre človeka so zdravotnými ťažkosťami, ale tiež pre ľudí, ktorí problémy zatiaľ nepociťujú. Kvalitnou a pravidelnou masážou totižto môžu niektorým chorobám predchádzať a aktívne potláčať napr. prvé príznaky bolestí, spôsobené hlavne spôsobom života dnešnej doby. Masáž je aj ideálnym doplnením tréningového programu športovcov, ktorým prináša uvoľnenie po fyzickej záťaži a pomáha prekonať poúrazové ťažkosti.

   Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Zjednodušene povedané, vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva – napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia.

   Čo je však najdôležitejšie – celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. To, že dotyk ako taký pomáha zbavovať sa vnútorného napätia, vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek" sa používa dodnes.  

Upozornenie

   Vzhľadom na veľmi rôznorodé požiadavky zákazníkov by sme Vás radi upozornili, že sa nevenujeme masážam intímneho charakteru.

Objednávky

   Objednávky prijíma naša masérka Eva Urbanová na telefónnom čísle 0907 531 116.

 image

 

Cenník masáží

Klasická masáž, 30 minút
15,- €     
Klasická masáž, 60 minút
23,- €     
Bankovanie (vákuová terapia) 30 minút
19,- €     
Bankovanie (vákuová terapia) 60 minút
27,- €     
Aroma Touch,  40 - 50 minút
31,90,- €
Medová masáž (lokálne ošetrenie kĺbov) 30 minút
15,- €     
Medová masáž (lokálne ošetrenie kĺbov) 60 minút 27,- €     
Kokosová masáž, 30 minút
15,- €     
Kokosová masáž, 60 minút  27,- €     

Cenník je platný od 9.2.2016